«Води великі не зможуть згасити кохання, ані ріки його не заллють! Коли б хто давав за кохання маєток увесь свого дому, то ним погордили б зовсім!...»

От і знову прийшов час розказати про довгожданний вечір.

Довго ми чекали його і готувалися. Так хотілось більше дізнатися про романтику і шлюбі і звичайно провести час вдвох. Тільки на день незалежності бачила більше вишиванок, ніж на цьому вечорі. Рясніло квітами, посмішками, свічечками та калиною. Все так і навіювало романтичні почуття.

Багато говорили про те, як не вбити ніжність побутом, роботою і таким швидким плином життя. Цікаво біло згадати, що останнє робили один одному таке, від чого захоплювало подих.

Розбирали частину книги Пісні над піснями, і по новому поглянули на те, як Біблія дивиться на романтику. Чи потрібна вона нам. Що потрібно, щоб не гасити, не залити і не продати кохання.

І хочу закінчити словами одного чоловіка, якого запитали: "Як ви підтримуєте романтику в шлюбі?" його відповідь була такою: "У мене кожен день Різдво і якщо я його не зроблю, його не зробить ніхто!" Тому, давайте будемо завжди про це пам'ятати!