Чи потрібен відпочинок людині?

Чи потрібен відпочинок для чоловіка і жінки окремо від дітей? Багато сімей живуть за схемою "робота-дім", при цьому забуваючи, що чим менше ми відпочиваємо, тим менш ми продуктивніші. Але чи потрібно відпочивати один від одного? Чи потрібно відпочивати дружині, якщо вона і так не працює, а вдома сидить з дітьми? От на ці і ще на безліч запитань ми змогли отримати відповіді на сімейному клубі.

 

Виявляється, що сім'ї дуже потрібне шлюбне дозвілля, а також спільний відпочинок. І чим цей час різноманітніший та насиченіший, тим краще.

Для того, щоб наш шлюб не ставав буденністю і тягарем, дружина разом з чоловіком просто зобов'язані проводити час лише вдох. Такий час дасть можливість поговорити один про одного, про плани, про цілі. Як це може бути? По різному. І навіть не залежить від того, якої товщини ваш гаманець:

1) можна просто прогулятися разом, посидіти на лавочці, виділити час вдома, щоб вам ніхто не заважав, хоча би півдня на тиждень проводити один з одним;

2) романтичні побачення – незалежно выд місця проведення, головне, щоб романтика була у повітрі, відповідна атмосфера, тема, музика…

3) спільне хобі, в якому ви зможете більше пізнавати один одного, це має бути те, що вас обох захоплює, що додасть вам ще більше тем для спілкування. Це може бути вид спорту, баня для двох, катання на велосипедах чи щось інше;

4) спільне читання книги, сімейний семінар, який можна подивитися разом чи відвідання лекції це хороший час, щоб поділитися своїми думками, ідеями.

5) дуже важливо вириватися із життя на 2-3 дні без дітей. Наскільки це здавалося б неможливим, якщо поставити собі таку ціль - це може ставатися у вашому житті.

Ми маємо думати один про одного, цікавитися один одним, і мати теми для спілкування, окрім дітей та дому як на початку нашого спільного життя.

Але діти - це теж наша спадщина від Бога. Саме від нас залежить чи будуть наші діти пам'ятати щось хороше з дитинства, чи будуть вони при будь-яких обставинах іти до нас як до своїх близьких друзів. Важливу роль в цьому відіграє сімейний відпочинок.

Які ідеї ми взяли із лекції?

1) Сімейний день - це день, коли сім'я разом спілкується, грає в різноманітні ігри. І все, що хочеш і на що вистачає коштів.

2) Сімейне хобі зближує! Наприклад, шахмати чи шашки, або пошиття одягу для ляльок.

3) Звичайно має бути спільна відпустка.

4) Сімейні вечері також дуже зближують, це чудовий час для того, щоб помолитися, поділитися переживаннями за день, поговрити про плани на наступний день.

5) Впроваджуйте у ваше життя сімейні традиції. Це мають бути традиції, які діти бдуть пам'ятати навіть тоді, коли виростуть, це те, що вас буде об'єднувати як одне ціле.

Проявляйте творчість, а головне - бажання. Ваша зайнятість не повинна заважати вам будувати міцну фортецю де люблять і поважають, де дружать, приймають і не зраджують.