Вітаємо вас, дорога церква "Благодать"!

Найперше хочемо подякувати вам, що ви завжди згадуєте нас в молитвах. Ми бажаємо, щоб ви знали про нашу працю та благословіння, котрі ми отримуємо тут, в Тернополі, на районі Східному. Ще до Нового року ми змінили житло і стали географічно ближче до епіцентру нашої діяльності.

Тут наша церква, як ви знаєте, складається з молоді; і в наших планах почати працювати з більш старшими людьми. Плануємо весною організувати англійську школу, а потім і табір. Навіть є попередні домовленості про це з навчальним закладом. Але в зв'язку з очевидними причинами в країні, це питання не вирішене

(моліться за це).

Ми розпочали вже євангелізаційну групу з вивчення англійської мови. Бог дає нам чудових людей.(Моліться за групу і людей). Є в планах розпочати звичайну домашню групу. Для цього Бог дає і нові знайомства і хороші стосунки. (Моліться за початок групи та людей миру).

Зараз зав'язали стосунки з невіруючими чоловіками, котрі запрошують нас на міні-футбол. (Моліться, щоб Бог прославився в цьому).

Загалом, праці багато і також у внутрішній діяльності церкви. В усьому намагаємось зростати, щоб у всьому прославивсь Господь!