Місіонерське

“Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.”
Дії Святих Апостолів 1:8

Заповідь Христа — проповідувати Євангеліє всьому світу. Кожного Бог кличе по-особливому. У церкві “Благодать” Божий поклик почули декілька людей: Саша Чигерьова поїхала до Африки служити знедоленим дітям, зараз вона на Філіппінах допомагає пізнавати Слово Боже; сім'я Корнєєвих поїхала в м. Сарни, Рівненської області, бо місцева церква потребувала пастора; сім'я Кісарців поїхала до Тернополя працювати з молоддю через служіння англійською мовою.

Новини Місіонерського служіння

День Біблії в Березовиці

Вітаю вас! Слава Богу, Який відкриває двері для проповіді діткам в школі та подяка ц. Благодать м.Рівне за молитовну підтримку, а також братам і сестрам із церкви Свідоцтво Христа м.Тернопіль  та їх дитячої студії, що  допомогли нам у проведенні цього свята.

Сімейне свято

Дякую за   молитви про Свято сім’ї у Березовиці. Пс. 144:18 "Господь близький всім, хто взиває до Нього, хто правдою кличе Його!" Бог відповів на наші молитви та допоміг нам у проведенні цього свята.

Вітаємо вас, дорога церква "Благодать"!

Найперше хочемо подякувати вам, що ви завжди згадуєте нас в молитвах. Ми бажаємо, щоб ви знали про нашу працю та благословіння, котрі ми отримуємо тут, в Тернополі, на районі Східному. Ще до Нового року ми змінили житло і стали географічно ближче до епіцентру нашої діяльності.

Детальніше: Кісарці